اطلاعات فوتبالیست لیورپول – خوزه ‘په په’ رینا

خوزه رینا مطمئناً اولین دروازه بان راه حل لیورپول است و تعداد بیشماری از آنها به عنوان یکی از دروازه بان های عالی برای هاکی در سراسر جهان شناخته می شوند. رینا که در طول سال 1982 در مادرید راه اندازی شد، به عنوان مرد جوان بارسلونا قدیمی همراه با دروازه بان اتلتیکو مادرید، میگوئل رینا، فردی که در همان زمان پرتغال ایالات متحده را به تصویر می کشید، برجسته می شود.

خوزه، نام مستعار پپه، رینا وقتی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد از آکادمی جوانان برای اف سی بارسلونا استفاده می کرد، در مورد این کار هاکی شروع کرد، زمانی که عمدتاً در طول تیم نجات بارسلونا اجرا می کرد، او ظاهر اواخر بیست سالگی خود را به اولین تیم شما در طول سال های 2000-2001 ساخت و علاوه بر این، چندین درآمد کسب کرد. به نظر می رسد در کنار لیورپول در نیمه نهایی در نوشیدنی یوفا. این چند سال خاص که او در ابتدا در اولین تیم بارسلونا به همراه انتقال وثیقه مالی به ویارئال در سال 2002 ریخته شد و این مرحله را در سال 2004 غیرقابل برگشت به دست آورد، او حدود 100 نگاه به میخانه شما ساخت. رینا در سال 2005 در همان زمان دلال ارز، رافائل بنیتز، برای لیورپول امضا کرد، چه کسی در دوران پرتغال دروازه بان کاملی بود.

رینا در ابتدا بدون تاخیر زمانی که اولین دروازه بان راه حل برای آنفیلد بود تأسیس شد، و اولین بازی خود را در کنار شبکه های جامع شبکه ای لبه ولز از یک مسابقه پاس لیگ قهرمانان کوچک در ژوئن سال 2005 به دست آورد، علاوه بر آن چهار هفته پس از آن در اولین پوشش برای این کار پیروز شد. تیم ملی پرتغال

هر اسپانیایی در هنگام استفاده از فداییان لیورپول به یک انتخاب سریع تبدیل شده است، قابل توجه برای این ارسال کننده کامل در عکس همراه با این یدکی های عالی، او قبلاً 6 اثر را از ده اثری که او در طول این دو سال استفاده از ویارئال ملاقات کرد حفظ کرد. در طول این دو سال اولیه برای لیورپول، او در ابتدا یکی از اعضای تیم بود، زیرا یک چک لیست میخانه خوب برای دوازده مسابقه متوالی بود که هدف را قبول نداشت.

هنگامی که آنها در اولین چند سال استفاده از لیورپول به خانه می‌رسند، رینا در جریان FA Drink Finalized در کنار بقیه جهان هام یونایتد به تصویر کشیده شد. یک مسابقه فوق‌العاده به ده‌ها امتیاز برای 3-3 یک بار وقت اضافه رسید و همچنین تساوی در ابتدا با ضربه‌های پیامد حل شد، هر ضربه‌باز تاثیرگذار در نتیجه فقط با صرفه‌جویی از چند ضربه برای بقیه ضربه‌های عاقبت هام مجبور شد. به دست آوردن یک پیروزی خوب 3-1 آتش آزاد به قرمز خود را.

هنگامی که در این 40 مسابقه اولیه با قرمزهای شما، رینا در طول بیست و هشت بازی از آنها هدف را قبول نکرده بود، و یک چک لیست نوآورانه میخانه تهیه کرده بود که متأسفانه تاکنون توسط ری کلمنس افسانه ای قرار داده شده بود. متعاقباً این واقعیت که او چند سال در ابتدا برای بار دوم دستی بود، عمدتاً به دلیل مبارزه لیورپول با چلسی در مورد تأثیرات در نیمه نهایی لیگ کوچک قهرمانان، او در مسیر این پدر قدم گذاشت و به تازگی در جریان فینال نوشیدنی اروپایی قرار گرفت، متأسفانه هر قرمزی قربانی شد. 2-1 که تهویه مطبوع میلان در طول نهایی شد.

رینا با تجربه حدود 309 نگاه برای اولین تیم شما، یک ترتیب پنج ساله ابتکاری امضا کرد که در واقع از لیورپول استفاده می کند و در عین حال تازه است که آنها راه حل اصلی هستند، عمدتاً به این دلیل که دروازه بان برای این برتری ملی شده در حال حاضر به افسانه لیورپولی تبدیل شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *